{itpsharepoint}

Šī gada 29. novembrī plkst. 11.00 JIRMV mazajā zālē norisinājās bērnu un jauniešu klasiskās ģitārspēles konkurss „Latgales stīga”. Šogad piedalījās pavisam 16 dalībnieki no J. Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolas, Krāslavas Mūzikas skolas, Daugavpils Mūzikas vidusskolas un Viļānu Mūzikas un mākslas skolas.

Konkurss norisinājās četrās vecuma grupās un to vērtēja sekojoši žūrijas locekļi : Vjačeslavs Pilipovs, Vladislavs Pilipovs, Mihails Pitrāns un Anatolijs Piskunovs.

Pateicamies pedagogiem par ieguldīto darbu un audzēkņiem par izturību, kā arī sveicam mūsu skolas laureātus, kuri ģitārspēli apgūst pie pedagoga Vjačeslava Pilipova: A grupā II vieta Sintijai Reblei, 2.kl. audzēkne, pateicība par piedalīšanos Linardam Gaiduļam, 2. kl.audzēknis, B grupa I vieta Armandam Greitānam, 4.kl. audzēknis, III vieta Pāvelam Trančenokam, 4.kl. audzēknis un pateicība Rudītei Gaidulei, 2.kl. audzēknei par piedalīšanos. Savukārt C grupā III vieta Dairim Poikānam, 6.kl. audzēknim un pateicība Markam Špišam, 2. klases audzēknim par piedalīšanos. D grupa I vieta Justīnei Račinskai 6. klases audzēknei.

Kopējos rezultātus skatīties pielikumā

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.