25. aprīlī mūsu skolas lielajā zālē otro reizi pulcējās reģiona mūzikas skolu IP Taustiņinstrumentu spēle – Klavierspēle vecākā paaudze – 8.klases audzēkņi.

Uz mūsu skolas rīkoto festivālu tika aicināti visu mūzikas skolu topošie absolventi-pianisti, lai parādītu savu klavierspēles meistarību, vairāk uzzinātu par iespējām turpināt mācīties mūzikas jomā un uzdrošinātos stāties vidusskolā.

Festivāla programmā bija paredzēti 2 koncerti. Lielākajā  un galvenajā uzstājās 47 audzēkņi no JIRMV reģiona 9 skolām. Viņu atskaņojumā tika pārstāvēti visu laikmetu un žanru skaņdarbi, sākot ar polifoniju un beidzot ar džezu.

Otrajā koncertā muzicēja mūsu vidusskolas IP Taustiņinstrumentu spēle – Klavierspēle audzēkņi. Vidusskolas audzēkņi uzstājās individuāli  ( III kursa audzēkne Enita Šminiņa) ), ansambļī (IV kursa audzēkņu kameransamblis  – Anastasija Raspopova, Zane Kurme un Jānis Jgaunis) un vēl IV kursa audzēkne Anastasija Raspopova spēlēja pavadījumu   vokālai pedagoģei Ingrīdai Balodei. Šogad koncertā piedalījas arī skolas ērģeļnieki: 8.klases audzēknis Guntars Poplavskis, III kursa audzēkne Lāsma Inkina un IV kursa audzēkne Laura Reksne.

Pēc festivāla muzikālās daļas dalībniekiem  un viņu skolotājiem tika pastāstīts par mūzikas vidusskolas mācību programmām, konsultācijām un iestāju eksāmenu laiku un noteikumiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.