Uzņemti 2014./2015. m.g. profesionālās ievirzes izglītības programmās 1.klasē sekojoši audzēkņi:

profesionālās ievirzes izglītības programmas kods 20V 212 01

KLAVIERSPĒLE

1.1.                        Edgars- Reinis SLAVINSKIS

1.2.                        Sofija KIGITOVIČA

1.3.                        Ariana KRISTIŅA

1.4.                        Varvara TEPLOVA

1.5.                        Laura KUZŅECOVA

1.6.                        Estere LOMANOVSKA

1.7.                        Polina ZELTIŅA

1.8.                        Diāna TALAJEVA

1.9.                        Guna GARANČA

1.10.                    Amālija TOKAREVA

1.11.                    Sintija GRAŽULE

1.12.                    Elīna ABDULMUSLIMOVA

1.13.                    Nikoļe VLASOVA

1.14.                    Nikita ARHIPOVS

 

  • profesionālās ievirzes izglītības programmas kods 20V 212 06

VOKĀLĀ MŪZIKAKORA KLASE

1.15.                    Kirills BEĻIKOVS

1.16.                    Elizabete ROSLOVA

1.17.                    Diāna ŽUKOVSKA

1.18.                    Diāna POKŠANE

1.19.                    Aleksandra ŅIKITINA

1.20.                    Terēze OZOLNIECE

1.21.                    Anastasija KISEĻŅIKOVA

1.22.                    Katrīna LAPUTJOVA

1.23.                    Jelizaveta DUBOVSKA

1.24.                    Darja GUDKOVA

1.25.                    Nikola ČERVINSKA

 

  • profesionālās ievirzes izglītības programmas kods 20V 212 02

VIJOĻSPĒLE

1.26.                    Darja PEGASOVA

1.27.                    Laima Loreta TREIKULE

1.28.                    Elizabete DAUGULE

1.29.                    Ariadna JERMOLAJEVA

1.30.                    Agnija PECKA

 

  • profesionālās ievirzes izglītības programmas kods 20V 212 02

ĢITĀRAS SPĒLE

1.31.                    Gustavs TIMOFEJEVS

1.32.                    Igors STIRĀNS

1.33.                    Maksims KABAĻS

1.34.                    Roberts PEIRĀGS

 

  • profesionālās ievirzes izglītības programmas kods 20V 212 02

ČELLA SPĒLE

1.35.                    Romāns STAHOVSKIS

 

  • profesionālās ievirzes izglītības programmas kods 20V 212 03

FLAUTAS SPĒLE

1.36.                    Elizabete GEIKINA- TOLSTOVA

1.37.                    Anastasija ROMANOVA

1.38.                    Laura TRUKŠĀNE

 

  • profesionālās ievirzes izglītības programmas kods 20V 212 03

MEŽRAGA SPĒLE

1.39.                    Ņikita JEVSTIGNEJEVS

 

  • profesionālās ievirzes izglītības programmas kods 20V 212 03

TROMPETES SPĒLE

1.40.                    Iļja ROGOVS

 

  • profesionālās ievirzes izglītības programmas kods 20V 212 04

SITAMINSTRUMENTU SPĒLE

1.41.                    Ričards BENISLAVSKIS

1.42.                    Rūta OZERE

 

  • profesionālās ievirzes izglītības programmas kods 20V 212 01

AKORDEONA SPĒLE

1.43.                    Mihails BARIŠNIKOVS

1.44.                    Katrīna KAMBALA

1.45.                    Renāte KAMBALA

1.46.                    Annija IGAUNE

1.47.                    Adrians ZELČS

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.