Sniegainajā 21.janvāra pēcpusdienā, jaunie Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas skolas kora klases dziedātāji, bija pulcējušies kamerzālē, lai pacilātā  garastāvoklī izpildītu dažādu komponistu vokālos  skaņdarbus. Lielu daļu koncertprogrammas veidoja dziesmas par ziemu un Ziemassvētkiem.

Īpašs prieks bija dzirdēt kora klases pašus jaunākos dalībniekus- 1.klases audzēkņus, kas dziedāja solo, duetos un piedalījās arī ansambļa daudzbalsīgajā skanējumā.

Ar savu priekšnesumu koncertu kuplināja arī Ziemassvētku dziesmu konkursa laureāti- Ksenija Rižakova, Alise Pavre, Kristiāna Balčūne, Karīna Jablonska un Diāna Kempiša. Šis konkurss norisinājās šī gada 8.janvārī  Daugavpils mūzikas vidusskolā.

Par jauno solistu instrumentālo pavadījumu rūpējās koncertmeistares Romualda Dāvida, Ilze Rauza, Antra Vallere. Guna Kise ieskandināja zāli arī samtaino ērģeļu skaņu. Ziemassvētku noskaņu palīdzēja uzburt arīģitāras skaņas Vjačeslava Pilipova un Simeona Deikina izpildījumā. Programmu pieteica vidusskolas 4. kursa audzēknes Ērika Kanča un Elīna Bule.

Nākošreiz skanīgos dziedātāju priekšnesumus vienkopus varēs klausīties šī gada maijā, kad savas vokālās prasmes skolotāju Danutas Kārklinieces, Andas Lipskas, Ingrīdas Balodes vadībā tie būs vēl labāk izkopuši.