Kā jau katru gadu mūsu skolā septembris ir īpašs mēnesis, jo tiek uzņemts un iesvētīts 1.kurss, lai viņi kļūtu par pilntiesīgiem JIRMV audzēkņiem. Arī šis gads nebija izņēmums, un mēs, 4.kurss, rīkojām iesvētības pirmajiem.

Iesvētību nedēļa sākās ar pārģērbšanos. Pirmajam kursam bija jāsaģērbjas dzīvnieku kostīmos, jānofotografējas ar katru no 4.kursa, bilde bija jāieliek facebook un instagram. Bildes sanāca ļoti interesantas, jo 1.kurss ar radošu pieeju izpildīja doto uzdevumu.

#jirmv #iesvētības #1_kurss Nekad nav par agru rotaļām!! ??

A photo posted by Arnis Stepiņš (@arnis_stepins1) on

#iesvētības #jirmv

A photo posted by Nikita Janov (@nikitajanov) on

#iesvētības #JIRMV

A photo posted by Anda (@andasicane) on

Otrdien 1.kursa uzdevums bija iestudēt un skolas foajē nodejot deju pie „Dueta Sandra” dziesmas „Mazcenas mobilais”. Jāsaka, ka šī deja parādīja 1.kursa lieliskās horeogrāfiskās prasmes un humora izjūtu.

Trešdiena bija galvenā iesvētību diena. Visiem vajadzēja ierasties skolā jau plkst.8:00. 4.kursa Tatjana novadīja kārtīgu rīta vingrošanu, kas lika iekarst pat skeptiskāk noskaņotajiem pirmkursniekiem. Pēc vingrošanas iesvētāmo skolas somas tikai nomainītas pret plastmasas iepirkumu maisiņiem. Vēlāk mēs kopā ar pirmajiem devāmies uz sporta stundu. 1.kursam vajadzēja uztaisīt skaistu plakātu sporta skolotājam. Skolotājs bija tiešām priecīgs, aizkustināts un pārsteigts. Pēc stundām sākās gatavošanās galvenajam vakara iesvētību pasākumam. Plkst.18:00 iesvētības varēja sākties. Vakara vadītājs Aleksandrs pirmajiem lika pildīt dažādus uzdevumus, piemēram, sakārtot krēslus zālē, lēkāt ar lecamauklu un dziedāt, dejot deju „Genoveva”, vēlreiz nodejot savu izdomāto deju, minēt balsis un daudzus citus uzdevumus. 4.kursa puiši bija sagatavojuši īpašu šķēršļu trasi – labirintu ar dažādiem uzdevumiem, savukārt meitenes bija pagatavojušas īpašus ēdienus, ar ko cienāt pirmkursniekus. Pēc maltītes tika lasīts zvērests, un pirmie oficiāli tika uzņemti mūsu pulkā.

Paldies 1.kursam par izturību un  uzdevumu pildīšanu, paldies 4.kursam par organizēšanu, paldies 3.kursa Dacei par filmēšanu un fotografēšanu un paldies visiem, kas iesaistījās un palīdzēja iesvētību tapšanā!