Pavisam nesen, 30. novembrī, pie mums Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolā viesojās izcilais latviešu saksofonists Oskars Petrauskis, kurš pasniedza meistarklases mūsu skolas saksofona spēles audzēkņiem. Oskars Petrauskis ir vadījis meistarklases vairākās Latvijas pilsētās, un šī bija jau otrā reize, kad viņš viesojās mūsu skolā Rēzeknē.

Mūsu skolas saksofona spēles audzēkņiem bija iespēja pastrādāt un pamuzicēt ar izcilo saksofonistu individuāli un gūt dažādus padomus, kā arī noklausīties paša mākslinieka izplidījumā viņam tuvus skaņdarbus. Meistarklašu noslēgumā arī mūsu skolas saksofonu kvartetam bija iespēja pamuzicēt kopā ar Oskaru Petrauski.

Audzēkņi un skolotāji ir priecīgi par šadu iespēju satikties ar patiešām lielisku mākslinieku. Sakām lielu PALDIES, un gaidīsim ciemos vēlreiz!