Šī gada 19.aprīlī Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolā pirmo reizi norisinājās Rēzeknes reģiona bērnu koru festivāls. Mūsu skolā viesojās bērnu kori un ansambļi no Ludzas, Balviem, Viļāniem, Gulbenes, un Zilupes. Festivālā piedalījās arī mūsu skolas bērnu koris A.Lipskas vadībā.

Festivāla ietvaros norisinājās koncerts, kurā visi tā dalībnieki sniedza muzikālu baudījumu visiem klātesošajiem koncerta apmeklētājiem. Koncerta noslēgumā visi dalībnieki apvienojās kopkorī, lai izpildītu speciāli šim pasākumam komponētās Solvitas Ivanovas dziesmas – latgaliešu tautasdziesmu S.Ivanova apdarē “Aizkyukoja dzagyuzeite”, “Skaitāmpants” un “Dziesma novadam” ar Diānas Ivanovas vārdiem. Pēc pasākuma oficiālās daļas, visiem bija iespēja vienoties kopīgā deju solī, folkloras draugu kopas “Vīteri” un Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolas IP Mūzika audzēkņu pavadībā.

Esam pateicīgi visiem bērnu kora festivāla dalībniekiem un organizatoriem par radīto gaišo, pavasarīgo noskaņu. Tiekamies nākamajā gadā!