Beidzies novembra patriotisko pasākumu kalendārs, tagad NBS orķestra mūziķi var nodoties kamermūzikai – spēlēt un izpausties pilnīgi citos žanros un ritmos. NBS orķestra kameransamblis ”Jautrais septets” klausītājiem ir sagatavojis muzikālus stāstus ar kopīgu nosaukumu ”Laimīgi kopā!” Šie vārdi raksturo ne tikai mūziķu izjūtas uz skatuves, bet arī raksturo attieksmi un sajūtas, dodoties ceļā uz Ziemassvētkiem un Jauno gadu. Ansambļa sastāvs ir neparasts – trompete, saksofons, vibrafons, basģitāra vai tuba, zvaniņi un divi sitaminstrumentālisti.

Savā ikdienā mūziķi dara ļoti nopietnas un svarīgas lietas, bet spēlēšana ansamblī ir iespēja darīt kaut ko pavisam citu un pretēju. Koncerti ir iecerēti arī, lai iepazīstinātu Latvijas mūzikas vidusskolu audzēkņus ar iespējām strādāt NBS orķestrī. Koncerti sniegs klausītājiem tikai pozitīvas emocijas, smaidu, dzīvesprieku, labestību un vitālu enerģiju, jo tiks atskaņoti Ziemassvētku un populārās mūzikas šedevri atraktīvos ritmos. Par pārsteigumu klausītājiem parūpējušies sitaminstrumentālisti un ansambļa solisti – Dzintra Knābe, Artūrs Kuzmins, Kaspars Orehovs un Lauris Suvaizdis.

Koncerti notiks: Rīgas 6. vidusskolā 5. decembrī 11:40, Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā 6. decembrī 16:00, Jelgavas Mūzikas vidusskolā 12. decembrī 12:00 un Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolā 13. decembrī 16:00.
Kā ierasts – koncertos ieeja par brīvu!