Balts miers, balts klusums ienāk pilsētā, katrā mājā, arī Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolā.

20.decembra vakarā mūsu skolas Lielā zāle piepildīja skatītāju un klausītāju rindas uz Ziemassvētku koncertu, sekmīgāko audzēkņu godināšanu un liecību saņemšanu. Koncertā piedalījās skolas mazie un lielie kolektīvi, ar skaistām  svētku melodijām uzburot balto svētku gaidīšanas īpašo noskaņu. Te vienuviet satikās mūzikas mīļotāji – audzēkņi, skolotāji, vecāki un ciemiņi, lai dzirdētu gan jaunus, gan jau labi zināmus un mīļus Ziemassvētku skaņdarbus ierastā un neierastā skanējumā.

Jāpateicas visiem dalībniekiem par ieguldīto darbu koncerta tapšanā – akordeonistu orķestrim (diriģente Vija Poikāne), jaunāko un vecāko klašu vijolnieku ansambļiem (skolotāja Diāna Orlova, koncertmeistare Svetlana Sergejeva), 2.kursa klavieru duetam (skolotāja Žanete Solovjeva), vokālistu trio (skolotāja Danuta Kārkliniece, koncertmeistare Irina Kulakova), 1. – 3. kursa tradicionālās mūzikas ansamblim (pedagogi Ēriks Zeps, Ieva Nīmane), paldies abiem džeza ansambļiem (pedagogs Toms Lipskis). Koncerta izskaņā klausītāju ovācijas guva pūtēju orķestra sniegums Romāna Ivanova  vadībā, jo īpaši skaņdarbs „You Raise Me Up” ar 2. kursa vokālistes Dagmāras Laicānes solo (skolotāja Ingrīda Balode). Paldies arī koncerta vadītājam – mūzikas vidusskolas audzēknim Guntaram Poplavskim.

Mācību semestri noslēdzot, ar goda rakstiem tika sumināti centīgākie mūzikas skolas audzēkņi, savukārt vidusskolas audzēkņi, kopā ar sekmīgākā audzēkņa diplomu saņēma arī dāvanu – vienreizēju stipendiju 50 eiro apmērā. Panākumus mācībās arī turpmāk!

Tuvojas laiks, kad gaidām, lai aiz loga lēni kristu sniegs, pagalmā smaidītu ledains sniegavīrs, bet sirdis sildītu mājas siltums. Gaišus svētkus visai Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas saimei, un lai šajā gaidīšanas laikā izdodas atrast zelta atslēdziņu, kas atslēdz ceļu uz brīnumu!