Novembra beigās mūsu skolas zālē pēc tradīcijas muzicē Izglītības programmas Taustiņinstrumentu spēle-Klavierspēle audzēkņi. Koncertā kā kaleidoskopā mainās dažādi pēc stila un rakstura skaņdarbi un dažāda vecuma mākslinieki.

30. novembra koncerts ir īpašs ar to, ka notiek īsi pirms IV Jāņa Ivanova jauno pianistu konkursa ‘’Latgales skicējums’’, tāpēc šoreiz koncertā uzstājās tikai konkursa dalībnieki un audzēkņi, kuri gatavojas konkursam, bet konkursā tomēr nepiedalīsies.

Koncerta programmu noteica konkursa nolikuma prasības, un šā gada “kaleidoskopā” dažas krāsas un ornamenti atkārtojās, jo konkursa dalībnieku programmās ir arī obligātie sacerējumi. Bet ņemot vērā, ka mazie pianisti ļoti atšķiras viens no otra, izpildījumi arī nebija vienādi un klausītāji ar interesi baudīja visas interpretācijas.

Noklausoties visu audzēkņu sniegumus, pedagogi precizēja, kas no tiem piedalīsies konkursā. Mūsu skolu 30. novembrī pārstāves 2. klases audzēkņi Ervīns Smirnovs (ped. Ineta Lontone) un Veronika Skurjate (ped. Ilze Rauza), 3. klases audzēkne Marija Seļakova (ped. Ilze Rauza),

4. klases audzēkne Adriana Gubko (ped.Tatjana Tulinska), 5. klases audzēknes Sofja Kigitoviča (ped. Romualda Dāvida) un Amālija Tokareva (ped.Tatjana Tulinska) un 7.klases audzēknis Aivis Trukšāns (ped. Ilze Rauza).

Novēlēsim mazajiem mūziķiem iedvesmu un veiksmi konkursa!