No 10. līdz 13.janvārim Daugavpilī jau 13.reizi  norisinājās Starptautiskais garīgās mūzikas konkurss “Sudraba zvani”. Šajā konkursā piedalījās vairāk nekā 2000 dziedātāju, 50 kolektīvi (kori, ansambļi un solisti),tai skaitā mūsu vidusskolas meiteņu koris “Krelles”. Tā kā korim nebija konkursu pieredzes, meitenes kopā ar diriģentu Jāni Veličko ieguldīja sevišķi daudz darba, laika un pacietības, lai pierādītu savas vokālās dziedāšanas prasmes un kopīgā darba vērtību.

“Krelles” kategorijā “Viendabīgie kori” ieguva 1.vietas  Zelta diplomu ,tādējādi kļūdamas par labākajām savā kategorijā,līdz ar to tika izvirzītas uz Grand Prix. 13.janvārī, konkursa noslēguma dienā  deviņi labākie kori cīnījās par galveno balvu, kuru ieguva Gdanskas Universitātes koris.

Kā pašas meitenes atzina:”Šajā konkursa noslēguma dienā tiešām bija jūtama liela konkurence un saviļņojums,jo,neskatoties uz to,ka piedalās dažādu vecumu un kategoriju kori, uzvaru gūs tikai stiprākie un labākie”.

Piedalīšanās šajā konkursā deva neaptveramu gandarījumu par paveikto un vēlēšanos turpināt censties un pilnveidoties.Lai izdodas!