JIRMV laureāti

2018.-2019.m.g.

Konkursa nosaukums, vieta, datums Dalībnieki Vieta
Visas Latvijas jauno talantu konkurss par Teodora Reitera balvu

07.10.2018. Rīgā

Diāna Kempiša

(IV kurss Vokālā mūzika)

Ped. Danuta Kārkliniece

KCM Romualda Dāvida

II vieta
Rēzeknes pilsētas angļu valodas olimpiāde

24.10.2019., Rēzekne

Inta Ragause

(II kurss Taustiņinstrumentu spēle – Klavierspēle)

Ped. Ilona Čudare

I vieta
Draudzīgā Aicinājuma Fonda konkursa “Skolu reitings”

Nominācija “Matemātika” (starp specializētajām skolām)

12.12.2018., Cēsis

IV kurss

Ped. Diāna Gaidule

I vieta

Mazā pūce

Draudzīgā Aicinājuma Fonda konkursa “Skolu reitings”

Nominācija “Latviešu valoda” (starp visām Latvijas skolām)

12.12.2018., Cēsis

IV kurss

Ped. Oskars Krukovskis

I vieta

Lielā pūce

Nominācija “Izaugsme Latviešu valodā” (starp specializētajām vidusskolām) Diploms
Draudzīgā Aicinājuma Fonda konkursa “Skolu reitings”

Nominācija “Kopvērtējums”

12.12.2018., Cēsis

IV kurss

Ped. Oskars Krukovskis, Diāna Gaidule, Valda Čakša, Inna Pētersone

Lielā pūce
IV Jāņa Ivanova jauno pianistu konkurss Latgales skicējums

30.11.2018. JIRMV

Veronika Skurjate

(2.kl. Taustiņinstrumentu spēle – Klavierspēle)

Ped. Ilze Rauza

II vieta
IV Jāņa Ivanova jauno pianistu konkurss Latgales skicējums

30.11.2018. JIRMV

Ervīns Smirnovs

(2.kl. Taustiņinstrumentu spēle – Klavierspēle)

Ped. Ineta Lontone

III vieta
IV Jāņa Ivanova jauno pianistu konkurss Latgales skicējums

30.11.2018. JIRMV

Marija Seļakova

(3.kl. Taustiņinstrumentu spēle – Klavierspēle)

Ped. Ilze Rauza

Atzinība
IV Jāņa Ivanova jauno pianistu konkurss Latgales skicējums

30.11.2018. JIRMV

Adriana Gubko

(4.kl. Taustiņinstrumentu spēle – Klavierspēle)

Ped. Tatjana Tulinska

 
IV Jāņa Ivanova jauno pianistu konkurss Latgales skicējums

30.11.2018. JIRMV

Sofja Kigitoviča

(5.kl. Taustiņinstrumentu spēle – Klavierspēle)

Ped. Romualda Dāvida

 
IV Jāņa Ivanova jauno pianistu konkurss Latgales skicējums

30.11.2018. JIRMV

Amālija Tokareva

(5.kl. Taustiņinstrumentu spēle – Klavierspēle)

Ped. Tatjana Tulinska

 
IV Jāņa Ivanova jauno pianistu konkurss Latgales skicējums

30.11.2018. JIRMV

Aivis Trukšāns

(7.kl. Taustiņinstrumentu spēle – Klavierspēle)

Ped. Ilze Rauza

III vieta
XIII Starptautiskais Daugavpils garīgās mūzikas festivāls “SUDRABA ZVANI”,

10.-13.01.2019. Daugavpils

JIRMV meiteņu koris “Krelles”

Ped. Jānis Veļičko

I pakāpes diploms

Labākais rezultāts kategorijā “Viendabīgie kori”

Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu 10v un 20v izglītības programmas Pūšaminstrumentu spēle un Sitaminstrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa II kārta

17.,18.01.2019.

Ņikita Rogovs

(3.klase Pūšaminstrumentu spēle – Eifonija spēle)

Ped. Aivars Komuls, KCM Jeļena Paura

III vieta
Iļja Rogovs

(5.klase Pūšaminstrumentu spēle – Trompetes spēle)

Ped. Aivars Komuls, KCM Jeļena Paura

 
Amanda Raudive

(4.klase Pūšaminstrumentu spēle – Mežraga spēle)

Ped. Aivars Komuls, KCM Jeļena Paura

I vieta
Pāvils Vancāns

(1.klase Sitaminstrumentu spēle)

Ped. Aleksandrs Maļkevičs, KCM Jeļena Paura

III vieta
Armands Laganovskis

(1.klase Sitaminstrumentu spēle)

Ped. Aleksandrs Maļkevičs, KCM Jeļena Paura

 
Andrejs Grocs

(2.klase Sitaminstrumentu spēle)

Ped. Aleksandrs Maļkevičs, KCM Jeļena Paura

III vieta
Mareks Gusāns

(1.klase Sitaminstrumentu spēle)

Ped. Aleksandrs Maļkevičs, KCM Jeļena Paura

III vieta
Andžejs Rasims

(4.klase Sitaminstrumentu spēle)

Ped. Aleksandrs Maļkevičs, KCM Jeļena Paura

 
Ričards Benislavskis

(5.klase Sitaminstrumentu spēle)

Ped. Aleksandrs Maļkevičs, KCM Jeļena Paura

III vieta
Elizabete Geikina-Tolstova

(5.klase Pūšaminstrumentu spēle – Flautas spēle)

Ped. Lolita Svilāne, KCM Svetlana Sergejeva

II vieta
Lorete Lucjanova

(3.klase Pūšaminstrumentu spēle – Flautas spēle)

Ped. Lolita Svilāne, KCM Svetlana Sergejeva

II vieta
Annija Sīle

(4.klase Pūšaminstrumentu spēle – Flautas spēle)

Ped. Anselms Opincāns, KCM Jeļena Paura

Atzinība
Ervins Smirnovs

(5.klase Pūšaminstrumentu spēle – Klarnetes spēle)

Ped. Haralds Bauga, KCM Svetlana Sergejeva

III vieta
Marta Paula Sejāne

(4.klase Pūšaminstrumentu spēle – Klarnetes spēle)

Ped. Haralds Bauga, KCM Svetlana Sergejeva

II vieta
Dāvids Skudra

(3.klase Pūšaminstrumentu spēle – Klarnetes spēle)

Ped. Haralds Bauga, KCM Svetlana Sergejeva

III vieta
Jurijs Koršenkovs

(4.klase Pūšaminstrumentu spēle – Fagota spēle)

Ped. Anselms Opincāns, KCM Jeļena Paura

 
Katrīna Kozlova

(6.klase Pūšaminstrumentu spēle – Fagota spēle)

Ped. Anselms Opincāns, KCM Jeļena Paura

III vieta
Māra Medne

(2.klase Pūšaminstrumentu spēle – Saksofona spēle)

Ped. Haralds Bauga, KCM Svetlana Sergejeva

II vieta
Andrejs Daniils Sorokins

(4.klase Pūšaminstrumentu spēle – Saksofona spēle)

Ped. Haralds Bauga, KCM Svetlana Sergejeva

III vieta
Katrīna Belinska

(8.klase Pūšaminstrumentu spēle – Saksofona spēle)

Ped. Haralds Bauga, KCM Svetlana Sergejeva

I vieta
Latvijas profesionālās ievirzes 30V un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Pūšaminstrumentu spēle un Sitaminstrumentu spēle audzēkņu Valsts konkursa III kārta

28.-31.01.2019., Jelgava           

Eduards Geikins-Tolstovs

(II kurss Sitaminstrumentu spēle)

Ped. Romāns Ivanovs, Aleksandrs Maļkevičs,

KCM Jeļena Paura

III vieta
Eduards Buravecs

(I kurss Pūšaminstrumentu spēle – Klarnetes spēle)

Ped. Haralds Bauga

KCM Svetlana Sergejeva

III vieta
Arnis Stepiņš

(III kurss Sitaminstrumentu spēle)

Ped. Romāns Ivanovs, Aleksandrs Maļkevičs,

KCM Svetlana Sergejeva

III vieta
Elīna Saukāne

(I kurss Flautas spēle)

Ped. Lolita Svilāne

KCM Svetlana Sergejeva

 
Alvis Sarkans

(II kurss Trompetes spēle)

Ped. Aivars Komuls

KCM Svetlana Sergejeva

 
Salvis Mass

(III kurss Sitaminstrumentu spēle)

Ped. Romāns Ivanovs, Aleksandrs Maļkevičs

KCM Svetlana Sergejeva

 
Mārtiņš Dzindzuks

(I kurss Trombona spēle)

Ped. Sergejs Sergejevs

KCM Svetlana Sergejeva

 
Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu 10v un 20v izglītības programmas Pūšaminstrumentu spēle un Sitaminstrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa III kārta 11.-15.02.2019., Rīga Elizabete Geikina-Tolstova

(5.klase Pūšaminstrumentu spēle – Flautas spēle)

Ped. Lolita Svilāne, KCM Svetlana Sergejeva

III vieta

 

Dāvids Skudra

(3.klase Pūšaminstrumentu spēle – Klarnetes spēle)

Ped. Haralds Bauga, KCM Svetlana Sergejeva

III vieta
Marta Paula Sejāne

(4.klase Pūšaminstrumentu spēle – Klarnetes spēle)

Ped. Haralds Bauga, KCM Svetlana Sergejeva

III vieta
Katrīna Belinska

(8.klase Pūšaminstrumentu spēle – Saksofona spēle)

Ped. Haralds Bauga, KCM Svetlana Sergejeva

II vieta
Māra Medne

(2.klase Pūšaminstrumentu spēle – Saksofona spēle)

Ped. Haralds Bauga, KCM Svetlana Sergejeva

I vieta
Amanda Raudive

(4.klase Pūšaminstrumentu spēle – Mežraga spēle)

Ped. Aivars Komuls, KCM Jeļena Paura

II vieta
Pāvils Vancāns

(1.klase Sitaminstrumentu spēle)

Ped. Aleksandrs Maļkevičs,

KCM Jeļena Paura

 
Mareks Gusāns

(2.klase Sitaminstrumentu spēle)

Ped. Aleksandrs Maļkevičs,

KCM Jeļena Paura

 
Ričards Benislavskis

(5.klase Sitaminstrumentu spēle)

Ped. Aleksandrs Maļkevičs,

KCM Jeļena Paura

 
II Latgales jauno vijolnieku konkurss

07.02.2019., Ludza

Einhards-Aleksandrs Čačka

(7.klase Stīgu instrumentu spēle – Vijoļspēle)

Ped. Gaļina Kolotuhina,

KCM Žanete Solovjeva

I vieta
Darja Pegasova

(5.klase Stīgu instrumentu spēle – Vijoļspēle)

Ped. Gaļina Kolotuhina,

KCM Žanete Solovjeva

 
Gļebs Vitkalovs

(9.klase Stīgu instrumentu spēle – Vijoļspēle)

Ped. Diāna Orlova,

KCM Irīna Kulakova

Atzinība
Teorijas priekšmetu konkurss “Ritmu ritmos”

14.02.2019., JIRMV

Huberts Zimackis

(9.klase Taustiņinstrumentu spēle – Klavierspēle)

Ped. Sandra Mežore

I vieta
Alīna Eglīte

(8.klase Stīgu instrumentu spēle – Vijoļspēle)

Ped. Sandra Mežore

Atzinība
Toms Kozlovs

(6.klase Sitaminstrumentu spēle)

Ped. Sandra Mežore

Atzinība
Kārlis Rupainis

(8.klase Stīgu instrumentu spēle – Čella spēle)

Ped. Sandra Mežore

 
XI Starptautiskā saksofonmūzikas festivāla SAXOPHONIA Latvijas mūzikas skolu un vidusskolu saksofona klašu audzēkņu konkurss

21.,22.02.2019.

Rīga

Māra Medne

(2.klase Pūšaminstrumentu spēle – Saksofona spēle)

Ped. Haralds Bauga, KCM Svetlana Sergejeva

II vieta
Katrīna Belinska

(8.klase Pūšaminstrumentu spēle – Saksofona spēle)

Ped. Haralds Bauga, KCM Svetlana Sergejeva

I vieta
Andrejs Daniils Sorokins

(4.klase Pūšaminstrumentu spēle – Saksofona spēle)

Ped. Haralds Bauga, KCM Svetlana Sergejeva

 
III Starptautiskā pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss “Naujene WIND 2019”

28.02-01.03.2019., DU

Andrejs Daniils Sorokins

(4.klase Pūšaminstrumentu spēle – Saksofona spēle)

Ped. Haralds Bauga, KCM Svetlana Sergejeva

II vieta
Marta Paula Sejāne

(4.klase Pūšaminstrumentu spēle – Klarnetes spēle)

Ped. Haralds Bauga, KCM Svetlana Sergejeva

I vieta
Dāvids Skudra

(3.klase Pūšaminstrumentu spēle – Klarnetes spēle)

Ped. Haralds Bauga, KCM Svetlana Sergejeva

I vieta
Katrīna Belinska

(8.klase Pūšaminstrumentu spēle – Saksofona spēle)

Ped. Haralds Bauga, KCM Svetlana Sergejeva

I vieta
Elizabete Geikina-Tolstova

(5.klase Pūšaminstrumentu spēle – Flautas spēle)

Ped. Lolita Svilāne, KCM Svetlana Sergejeva

III vieta
Amanda Raudive

(4.klase Pūšaminstrumentu spēle – Mežraga spēle)

Ped. Aivars Komuls, KCM Jeļena Paura

II vieta
Ņikita Rogovs

(3.klase Pūšaminstrumentu spēle – Eifonija spēle)

Ped. Aivars Komuls, KCM Jeļena Paura

III vieta
Māra Medne

(2.klase Pūšaminstrumentu spēle – Saksofona spēle)

Ped. Haralds Bauga, KCM Svetlana Sergejeva

I vieta
Starptautiskais Alfrēda Kalniņa jauno vokālistu konkurss

01.03.2019., Cēsis

Endija Juškāne

(8.klase Vokālā mūzika – Kora klase)

Ped. Danuta Kārkliniece,

KCM Romualda Dāvida

 
Diāna Kempiša

(IV kurss Vokālā mūzika)

Ped. Danuta Kārkliniece,

KCM Romualda Dāvida

 
Ventspils Groove Competition

01.03.2019., Ventspils

JIRMV džeza ansamblis

Ped. Kalvis Sležis, Kārlis Mangulsons

 
Imanta Kokara 3.starptautiskais vidējās profesionālās mūzikas izglītības iestāžu jauno kordiriģentu konkurss

07.-09.03.2019., Rīga, JMRMV

Anda Šicāne

(III kurss Diriģēšana – Baznīcas mūzikas vadība)

Ped. Anda Lipska,

KCM Antra Vallere, Svetlana Sergejeva

 
Ainārs Kiserovskis

(II kurss Diriģēšana)

Ped. Ēriks Čudars,

KCM Svetlana Sergejeva, Irina Kigitoviča

 
Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru skate (Latgales un Vidzemes novadi),

07.03.2019. Gulbene

Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas un Rēzeknes novada pūtēju orķestris

Dir. Romāns Ivanovs

I pakāpe
IV Latgales reģiona jauno pianistu festivāls

27.03.2019., Daugavpils

Paula Sergejeva

(1.klase Klavierspēle)

Ped. Irina Kigitoviča

Diploms par visspilgtāko sniegumu
Jauno vijolnieku, altistu, čellistu konkurss XX gadsimta klasika

29.03.2019., Rīga

Einhards-Aleksandrs Čačka

(7.klase Vijoļspēle)

Ped. Gaļina Kolotuhina, KCM Žanete Solovjeva

III vieta
X Latvijas pūtēju orķestru konkurss

30.03.2019., Sigulda

Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas un Rēzeknes novada pūtēju orķestris

Dir. Romāns Ivanovs

II vieta
XVII Starptautiskais akordeonistu-solistu konkurss “Naujene – 2019”

01.-03.04.2019. Daugavpils

Mihails Barišņikovs

(5.klase Akordeona spēle)

Ped. Tatjana Kricka

III vieta
Raitis Skrebeļs

(7.klase Akordeona spēle)

Ped. Tatjana Kricka

II vieta
XIV Latgales jauno pianistu konkurss

05.04.2019., Balvu MS

Veronika Skurjate

(2.klase Klavierspēle)

Ped. Ilze Rauza

Diploms
Ervins Smirnovs

(2.klase Klavierspēle)

Ped. Ineta Lontone

I vieta
Marija Seļakova

(3.klase Klavierspēle)

Ped. Ilze Rauza

II vieta
Ņikita Deikins

(4.klase Klavierspēle)

Ped. Ineta Lontone

 
Arvis Trukšāns

(7.klase Klavierspēle)

Ped. Ilze Rauza

I vieta
Jauno vokālistu festivāls “Skaņais bolss 2019”

09.04.2019., JIRMV

Beatrise Lipska

(Anda Lipska, Romualda Dāvida)

Nominācija Mazais bolss
Katrīna Laputjova

(Ingrīda Balode, Romualda Dāvida)

Nominācija Lielais bolss
Kristīne Bufale

(Danuta Kārkliniece, Irina Kigitoviča)

Nominācija Bolsu bolss
Skolēnu skatuves runas konkursa 2.kārta reģionos

11.04.2019., “Zeimuļs”

Liene Skrebinska

(II kurss IP Mūzika)

Ped. Oskars Krukovskis

I pakāpes diploms
Eduards Buravecs

(I kurss Pūšaminstrumentu spēle)

Ped. Tatjana Začeste

II pakāpes diploms
X Starptautiskais Jauno mūziķu konkurss VIVA LA MUSICA

10.-12.04.2019., Daugavpils

Gunta Greisle

(IV kurss Vokālā mūzika)

Ped. Ingrīda Balode,

KCM Žanete Solovjeva

Atzinība
XIII Jēkaba Graubiņa Jauno pianistu konkurss

13.04.2019., Līvāni

Veronika Skurjate

(2.klase Klavierspēle)

Ped. Ilze Rauza

III vieta
Marija Seļakova

(3.klase Klavierspēle)

Ped. Ilze Rauza

Atzinība
VI Starptautiskais klavierspēles audzēkņu klavieru ansambļu, instrumentālo kameransambļu ar klavierēm un koncertmeistaru konkurss,

17.04.2019., Liepāja

Edijs Strušels

(III kurss Klavierspēle)

Ped. Romualda Dāvida

III vieta
Jānim Zāberam veltītais zēnu vokālistu konkurss Aiviekstes lakstīgalas 2019,

27.04.2019., Lubānas nov.

Kirills Beļikovs

(5.klase Vokālā mūzika – kora klase)

Ped. Danuta Kārkliniece,

KCM Romualda Dāvida

II vieta
Ainārs Kiserovskis

(II kurss Diriģēšana)

Ped. Danuta Kārklineice

KCM Irina Kigitoviča

I vieta

Jāņa Zābera dzimtas specbalva

Konkurss – koncertcikls Talants Latvijai I kārta,

24.03.2019., RLB Rīga

 

Ervins Smirnovs

(2.kl.  Klavierspēle)

Ped. Ineta Lontone

 
Veronika Skurjate

(2.kl. Klavierspēle)

Ped. Ilze Rauza

 
Raitis Skrebeļs

(7.kl. Akordeona spēle)

Ped. Tatjana Kricka

 
Einhards Aleksandrs Čačka

(7.kl. Vijoļspēle)

Ped. Gaļina Kolotuhina

KCM Žanete Solovjeva

 
Gļebs Vitkalovs

(9.kl. Vijoļspēle)

Ped. Diāna Orlova

KCM Irīna Kulakova

 
  Marija Seļakova

(3.kl. Klavierspēle)

Ped. Ilze Rauza

 
Konkurss – koncertcikls Talants Latvijai II kārta,

12.05.2019., RLB Rīga

 

Māra Medne

(2.klase Pūšaminstrumentu spēle – Saksofona spēle)

Ped. Haralds Bauga, KCM Svetlana Sergejeva

 
Marta Paula Sejāne

(4.klase Pūšaminstrumentu spēle – Klarnetes spēle)

Ped. Haralds Bauga, KCM Svetlana Sergejeva

II vieta
Aivis Trukšāns

(7.kl. Taustiņinstrumentu spēle – Klavierspēle)

Ped. Ilze Rauza

 
Katrīna Belinska

(8.klase Pūšaminstrumentu spēle – Saksofona spēle)

Ped. Haralds Bauga, KCM Svetlana Sergejeva

 
Konkurss Dziedu Dievmātei

15.05.2019., Aglona

Katrīna Laputjova

(5.klase Vokālā mūzika – kora klase)

Ped. Ingrīda Balode

KCM Romualda Dāvida

IV vieta
Madara Zeltiņa

(1.klase Vokālā mūzika – kora klase)

Ped. Danuta Kārkliniece

KCM Romualda Dāvida

 
Kristīne Bufale

(2.klase Vokālā mūzika – kora klase)

Ped. Danuta Kārkliniece

KCM Irina Kigitoviča

II vieta
Endija Juškāne

(8.klase Vokālā mūzika – kora klase)

Ped. Danuta Kārkliniece

KCM Irina Kigitoviča

IV vieta
II-ый международный конкурс-фестиваль

Fern Flower International -2019 (Папараць-кветка-2019)

17.05.2019.

JIRMV jauktais koris

Dir. Ēriks Čudars, Anda Lipska

GRAND PRIX