12.novembrī JIRMV norisinājās VII jauno vokālistu konkurss “Skaņais bolss”. Diemžēl šī brīža situācijas dēļ konkurss noritēja pilnīgi citādāk kā ierasts, 12.novembrī dalībnieki iesūtīja video ierakstus, kas tika nodoti žūrijas komisijai – Jurim Vizbulim, Andai Lipskai un Jānim Veļičko. Nedēļu noritēja iesūtīto darbu izvērtēšana, savukārt 23.novembrī dalībnieki saņēma ilgi gaidītos rezultātus.

Žūrijas komisija bija patīkami pārsteigta par visu priekšnesumu veiksmīgo sniegumu, to apliecina godalgoto vietu daudzums. Katrs dalībnieks centās radoši un skaisti muzicēt, paužot dziesmās ietvertos stāstus.

Esam priecīgi, ka, par spīti apstākļiem, konkursā piedalījās kupls audzēkņu skaits no tuvākām un tālākām skolām – A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas Aknīstes filiāles, Jēkabpils 2.vidusskolas, Ludzas Mūzikas pamatskolas, Rēzeknes 6.vidusskolas, Varakļānu Mūzikas un mākslas skolas, Viļānu Mūzikas un mākslas skolas, Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas. Apsveicam visus laureātus!

Esam lepni par mūsu skolas laureātiem, 3.vietu ieguvējiem: Kirilu Brigu (ped. Danuta Kārkliniece, KCM Raitis Raibais), Arnitu Mazuri (ped. Guntra Kuzmina-Jukna, KCM Iveta Keiša), Jūliju Žurzdinu (ped., KCM Ilze Grēvele-Skaraine), Agati Dreļu (ped., KCM Ilze Grēvele-Skaraine), Ervīnu Ratinski (ped. Guntra Kuzmina-Jukna, KCM Lāsma Inkina), 2.vietu ieguvējiem: Markusu Slavinski (ped., KCM Ilze Grēvele-Skaraine), Agritu Fjodorovu (ped. Guntra Kuzmina-Jukna, KCM Iveta Keiša), Beatrisi Lipsku (ped. Guntra Kuzmina-Jukna, KCM Iveta Keiša), Lauru Doropoļsku (ped. Danuta Kārkliniece, KCM Lāsma Inkina), Martu Paulu Sejāni (ped. Guntra Kuzmina-Jukna, KCM Iveta Keiša), 1.vietu ieguvējiem: Lieni Indriksoni (ped., KCM Guntra Kuzmina-Jukna), Kristīni Bufali (ped. Danuta Kārklineice, KCM Lāsma Inkina). Apsveicam Jūliju Žurzdinu, kas ieguva balvu par labāko tautasdziesmas izpildījumu A grupā, un Kristīni Bufali, kas ieguva ne tikai balvu par labāko tautasdziesmas izpildījumu B grupā, bet arī konkursa galveno balvu Grand Prix!

Visi konkursa dalībnieki saņems jauno Skaņais bolss grāmatu ar Sandras Mežores, Guntras Kuzminas-Juknas un Solvitas Ivanovas tautasdziesmu apdarēm, kas tapušas tieši šī gada konkursam, kā arī dažādas veicināšanas balvas un diplomus.

Paldies dalībniekiem, pedagogiem un koncertmeistariem par ieguldīto darbu, žūrijas komisijai par veiksmīgu sadarbību. Sirsnīgs paldies izskan konkursa atbalstītājiem: VKKF, LATSTAB, grāmatnīcai “Jānis Roze” Rēzeknē, Zvaigznes grāmatnīcai Rēzeknē, Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas direktoram! Paldies izglītības programmas “Vokālā mūzika” pedagogiem par konkursa organizēšanu!

Uz tikšanos Skaņais bolss festivālā! Lai skan!