“Latgales ainavas”

10. jūlijā plkst. 19:00, Dubultu Evaņģēliski luteriskajā baznīcā, Jūrmalā Vārdu savienojums – Latgales ainavas – mūzikā asociējas ar dižākā latviešu simfoniķa Jāņa Ivanova daiļradi. Latgales sirdī, Rēzeknē, viņa vārdā nosauktajā mūzikas vidusskolā strādā trīs radoši pedagogi, kuri apvienojušies krāsainā skaņu gleznā – ērģeles, akordeons un balss. Divu jaudīgāko un krāsaināko mūzikas instrumentu sintēze kopā ar balsi ir vēl nedzirdēta kombinācija Latvijā!
Koncerta programmā pamatā skanēs tieši Jāņa Ivanova mūzika, no Latgales nākušā jūrmalnieka Riharda Dubras spēcīgie un garīgi piepildītie darbi, kā arī citas īpaši šim sastāvam aranžētas kompozīcijas.
Ērģeles – Guna Kise
Soprāns – Ingrīda Balode
Akordeons – Aldis Kise

“Latgales sirds”

7. augustā plkst. 17:00,  Rēzeknes Jēzus Sirds Romas katoļu katedrālē
Latgales sirdī, Rēzeknē, Jāņa Ivanova vārdā nosauktajā mūzikas vidusskolā strādā trīs radoši pedagogi, kuri apvienojušies krāsainā skaņu gleznā – ērģeles, akordeons un balss. Divu jaudīgāko un krāsaināko mūzikas instrumentu sintēze kopā ar balsi ir vēl nedzirdēta kombinācija Latvijā!
Koncerta programmā pamatā skanēs tieši Jāņa Ivanova mūzika, no Latgales nākušā jūrmalnieka Riharda Dubras spēcīgie un garīgi piepildītie darbi, Romualda Jermaka melodijas, kā arī citas īpaši šim sastāvam aranžētas kompozīcijas. Neizpaliks arī citu tautu mūzika, kura caur garīgām meditācijām savīsies pasaulīgā lūgšanā par svarīgāko šodien.
Ērģeles – Guna Kise
Soprāns – Ingrīda Balode
Akordeons – Aldis Kise
Meditācijas – pr. Ainārs Londe