Konkursu īsteno JIRMV Skolēnu pašpārvalde

Konkursa mērķis:

Popularizēt Jāņa Ivanova vārdu un viņa daiļradi, rosināt jauniešu radošo izpausmi.

Konkursa uzdevumi:

 • atbalstīt un sekmēt jauniešu radošo darbību;
 • veicināt jauniešu interesi par Jāni Ivanovu, viņa radošo darbību, spilgtākajiem skaņdarbiem;
 • noteikt radošāko darbu un tā autoru.

Konkursa norises vieta un laiks:

Radošos darbus gaidīsim līdz 23.oktobra plkst.16.00.

24.oktobrī visi iesūtītie radošie darbi tiks publicēti skolas Facebook lapā: www.facebook.com/JIRMV. Līdz 27.oktobra plkst.23.59 skolas FB lapā notiks darbu izvērtēšana. Katrs saņemtais like pie konkrētā darba tiks uzskatīts par punktu. Ar konkursa saiti drīkst dalīties un savākt sev pēc iespējas vairāk like. 28.oktobra rītā savas balsis atdos JIRMV Skolēnu pašpārvaldes dalībnieki un līdz plkst. 13.00 skolas FB lapā tiks paziņots konkursa uzvarētājs.

Konkursa dalībnieki:

 • Rēzeknes pilsētas un novada jaunieši vecumā no 13-25 gadiem;
 • JIRMV metodiskā centra Ziemeļlatgales reģiona mūzikas skolu audzēkņi vecumā no 13 gadiem.

Konkursa uzdevums:

Iedvesmojoties no Jāņa Ivanova skaņdarbiem, radīt savu radošo darbu: zīmējumu, gleznojumu, darbu jauktā tehnikā, dzejoli, prozas darbu, savu skaņdarbu, dziesmu, māksliniecisku video ar kustības attēlojumu utt. Katrs radošais darbs, kura iedvesmas avots būs J.Ivanova daiļrade, uzskatīsim par konkursa dalības pieteikumu.

Ieteikumi, no kā smelties iedvesmu:

Darbu iesniegšana ir digitāla, nosūtot foto, MS Word dokumentu, radošā darba krāsainu skenētu kopiju, video vai audio ierakstu uz e-pastu: Ilze.Unzule@jirmv.lv, ar norādi “Caur Ivanova brillēm”. Iesūtot savu radošo darbu, e-pastā jānorāda:

 1. dalībnieka vārds, uzvārds;
 2. darba nosaukums;
 3. skaņdarbs, kas kalpojis par iedvesmu darba radīšanā.

Konkursa darbu vērtēšana:

 1. Radošo darbu vērtēšanā piedalīsies ikviens skolas FB lapas sekotājs (audzēkņi, pedagogi, vecāki, radi, draugi, paziņas), kurš varēs balsot par, viņaprāt, labāko darbu nospiežot like. Radošos darbus atsevišķi vērtēs arī JIRMV Skolēnu pašpārvalde, kur katram dalībniekam būs jāizvēlas savs favorītdarbs un jāatstāj sava viena vienīgā balss par šo darbu. Summējot visas balsis kopā, tiks noteikts uzvarētājs.
 2. Diplomi par dalību konkursā tiks izsniegti katram dalībniekam.
 3. Pirmās vietas ieguvējam iespēja laimēt 2 ielūgumus uz JIRMV 90 gadu jubilejas Noslēguma koncertu, kas norisināsies 29.oktobrī plkst. 16.00 Latgales vēstniecībā GORS, 2. un 3. vietas ieguvēji saņems dāvanas no mūsu atbalstītājiem.

Konkursa uzvarētāju apbalvošana:

Tā kā konkursa uzvarētāja paziņošana notiks skolas FB lapā 28.oktobrī līdz plkst.13.00, un galvenā balva ir 2 ielūgumi uz JIRMV 90 gadu jubilejas Noslēguma koncertu, tad apbalvošana notiks pirms paša koncerta, ierodoties Latgales vēstniecībā GORS, vai individuāli vienojoties par balvas saņemšanu citā laikā.

Lai visiem radošs un darbīgs šis oktobris, kā arī veiksmi konkursā!

Uz tikšanos JIRMV!

Konkurss notiek Rēzeknes pilsētas jaunatnes iniciatīvu projekta “Ceļš mūzikas pasaulē – no sapņiem līdz realitātei” ietvaros. Šis projekts tiek īstenots Jaunatnes iniciatīvu projektu konkursa ietvaros, to finansē Rēzeknes pilsētas dome, un organizē Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde “Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs.”