fresh menu leftfresh menu right
fresh photo
Meklēt jaunrades ierosmes Itālijas mūzikas licejos
Rakstu sagatavoja: Ināra Groce, projektu vadītāja   
17 marts 2015

Iepazīt kultūrizglītības tradīcijas Eiropā un apzināt iespējas attīstīt talantus mūzikā Latvijā, tas ir viens no uzdevumiem, kurus desmit dienu garumā Romā pētīs Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas pedagogi Sandra Mežore, Inese Pāvule, Romāns Ivanovs, Anselms Opincāns, Danuta Kārkliniece un Edīte Upmale.

Lasīt tālāk
 
IZLASIET, ATNĀCIET, IEKLAUSIETIES…
Rakstu sagatavoja: Anselms Opincāns, IP Pūšaminstrumentu spēle vadītājs   
26 februāris 2015

Šajā mācību gadā notika profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmu Pūšaminstrumentu spēle, Sitaminstrumentu spēle Valsts konkurss. Konkursā piedalījās arī Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas audzēkņi. Profesionālās ievirzes izglītības pakāpē konkurss noritēja trīs kārtās. 1. kārta notika mūzikas skolās, kur tika atlasīti labākie audzēkņi 2. kārtai. No 11 reģiona skolām uz konkursa 2. kārtu tika izvirzīti 61 pūšaminstrumentu un 8 sitaminstrumentu spēles audzēkņi. No Rēzeknes mūzikas skolas konkursa 2. kārtai tika izvirzīti 10 pūšaminstrumentu un 5 sitaminstrumentu spēles audzēkņi.

Lasīt tālāk
 
jauno vokālistu festivāla „Skaņais bolss” NOLIKUMS
Rakstu sagatavoja: Danuta Kārkliniece, IP "Vokāla mūzika - kora klase" vadītāja   
05 februāris 2015

Festivāla mērķi:

Veicināt jauno dziedātāju profesionālo un māksliniecisko jaunrades izaugsmi, popularizētu akadēmiskās mūzikas vērtības,  pedagogu savstarpējās pieredzes apmaiņu.

Lasīt tālāk
 
JIRMV TV

 
Vokālistu koncerts
Rakstu sagatavoja: Danuta Kārkliniece, IP "Vokāla mūzika - kora klase" vadītāja   

Sniegainajā 21.janvāra pēcpusdienā, jaunie Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas skolas kora klases dziedātāji, bija pulcējušies kamerzālē, lai pacilātā  garastāvoklī izpildītu dažādu komponistu vokālos  skaņdarbus. Lielu daļu koncertprogrammas veidoja dziesmas par ziemu un Ziemassvētkiem.

Lasīt tālāk
 
« SākumsIepriekšējā12345678910NākamāBeigas »

1 lapa no 32


 


© Autortiesības JIRMV 2011