Loading Notikumi

« All Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

SKATUVE JAUNAJIEM. JIRMV IP “Džeza un mūsdienu ritma mūzika” pirmo absolventu koncerts

6 jūnijs 18:00 - 20:00

Koncerta “Skatuve jaunajiem” dalībnieki ir pirmie J. Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas IP “Džeza un mūsdienu ritma mūzika” absolventi – Diona Liepiņa, Ieva Leiduma, Ralfs Arbidāns un Kristiāns Justs, kā arī nodaļas pedagogi Kārlis Mangulsons, Kalvis Sležis, Svens Vilsons, Edgars Cīrulis un Mārcis Lipskis.
Savulaik pirms četriem gadiem Džeza nodaļas izveidošanas iniciators bija džeza kontrabasists Toms Lipskis, kurš vēlējās attīstīt džeza un improvizācijas kultūru savā dzimtajā pilsētā. Nodaļas absolventu, pedagogu un arī jaunāko kursu audzēkņu koncerts aizsāks jaunu tradīciju – iepazīstināt Latgales vēstniecības GORS apmeklētājus ar Rēzeknes mūzikas vidusskolas absolventu un audzēkņu sniegumu. Koncerta apmeklētāji varēs baudīt džeza mūzikas brīvību, improvizāciju un pulsējošo ritmu gan dažādu džeza standartu atskaņojumos, gan Rietumeiropas, Latvijas komponistu un arī pašu J.Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas jauniešu aranžējumos.
Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.
GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas. Tāpat 10 % atlaide biļešu iegādei GORS vai “Biļešu Paradīze” kasēs klātienē, uzrādot derīgu ISIC vai ITIC karti.
Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv 

Detaļas

Datums:
6 jūnijs
Laiks:
18:00 - 20:00
Notikums Category: