{itpsharepoint}

Šogad no 5. līdz 11. septembrim ar Rēzeknes pilsētas domes atbalstu jau septīto reizi pilsētā notiek Baroka mūzikas dienas. Festivāla uzmanības centrā ir polifonija, sākot no agrīnā baroka līdz Baham.

Jau tradicionāli festivāla ietvaros notiek arī lekcijas un meistarklases J.Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolā, kad pieredzējušu senās mūzikas interpretu vadībā Rēzeknes mūziķiem ir iespēja paaugstināt savu profesionalitāti.

Meistarklasēs 6.septembrī pie vijolnieces Sanitas Zariņas piedalījās vidusskolas audzēkņi Laura Šarova, Zane Kurme, Agnese Abramāne, pie klavesīnista un ērģelnieka Marc Meisel – Laura Reksne, Ilze Grēvele un Agnese Urka.

7.septembrī pie vokālistiem Camilla de Falleiro , Hugo Naessens, Joost van der Linden un Raita Grigaļa savu prasmi pilnveidoja Elīna Bule, Ilze Grēvele, Violeta Jašina, Normunds Litovnieks, kā arī vidusskolas jauktais koris.

Koncertā 11.septembrī plkst.11.30 Rēzeknes Jēzus Sirds katedrālē kopā ar Kesselberg Ensemble mūziķiem būs iespēja dzirdēt arī Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolas jaukto kori, vijoles spēles pasniedzēju Diānu Orlovu un kontrabasistu Eināru Eversu.

Baroka mūzikas dienas Rēzeknē afiša

Baroka mūzikas dienas Rēzeknē buklets