{itpsharepoint}

10.novembrī mūsu skolas klavieru nodaļas audzēkņi  un pedagogi   viesojas  Rīgas Jāz.Mediņa mūzikas vidusskolā, kur notika Latvijas klavierskolotāju asociācijas rīkotais festivāls.

Tā ir pianistu tradīcija: reizi gadā satikties vienā no mūzikas vidusskolām un spēlēt speciāli šim pasākumam izvēlētus skaņdarbus. Parasti festivāla tēmu piedāvā festivāla-koncerta „saimnieki’. Šogad pēc JMRMV klavieru nodaļas pedagogu priekšlikuma visi atskaņoja  Latīņamerikāņu komponistu sacerējumus klavierēm. Izvēle pilnīgi brīva,  var spēlēt jebkuras valsts komponistu skaņdarbus katrai skolai atvēlēta laika robežās.

Koncertā – festivāla piedalījās 32 audzēkņi no 9 mūzikas vidusskolām. Mūsu skolu festivāla-koncertā pārstāvēja četras meitenes: II kursa audzēknes Jūlija Kricka (sk.I.Kulakova), Enita Šminiņa (sk.Ž.Solovjeva) un III kursa audzēknes Agita Mūrniece (sk.I.Kulakova), Anastasija Raspopova (sk.I.Viļuma). Viņu programmās bija iekļauti Brazīlijas komponista E.Vila-Loboša un  Kubas komponista E.Lekuonas skaņdarbi.

Visi festivāla dalībnieki un pedagogi saņēma atzinības rakstus par ieguldīto darbu un, protams, gandarījumu par paveikto.

Nākošais festivāls-koncerts notiks mūsu skolā 2013.gada novembrī. Mēs ceram, ka topošā koncertzāle neatteiksies uzņemt Latvijas mūzikas vidusskolu pianistus

{gallery}2012_11_20{/gallery}