{itpsharepoint}

Vasara – ziedu smaržu pārpilns gadalaiks – ikviena sirdī nes prieku, romantiskas noskaņas un labvēlīgas emocijas. Turklāt vasara ir laiks, kad Latvijā ierodas pasaulē pazīstamais, spožais liriskais latviešu soprāns – Inese Galante.

Jau devīto reizi starptautiskais mūzikas festivāls „Summertime – aicina Inese Galante” Dzintaru koncertzālē ļāva publikai  ielūkoties mākslinieces skaņu pasaulē.

„Ineses Galantes fonds” bija sagatavojis patīkamus pārsteigumus, kas priecēja publiku visa festivāla garumā, un šogad tika uzsākta jauna tradīcija – atbalstīt jaunos Latvijas talantus un dot viņiem iespēju uzstāties uz vienas skatuves ar pasaules mēroga zvaigznēm.

No visām Latvijas mūzikas skolām un mūzikas vidusskolām bija izvirzīti 5 talantīgi audzēkņi. Starp tiem bija arī mūsu J.Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas 3.kursa vijolniece Zane Kurme – pedagogs G.Kolotuhina, koncertmeistare –  Ž.Solovjeva. Pēc savas uzstāšanās Dzintaru koncertzālē Zane Kurme saņēma sirsnīgu publikas atbalstu un lielisku vērtējumu no pasākuma organizatoriem.

{gallery}2013_08_30{/gallery}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.