Teodora Reitera fonds laipni ielūdz Jūs ar ģimeni uz Teodora Reitera balvas un Starptautisko konkursu laureātes Ciras Tolordavas (soprāns) koncertu un gleznu izstādi. Koncertā piedalās: RPIVA kamerorķestris Gaudeamus Orchestra (mākslinieciskais vadītājs un diriģents asociētais profesors Guntars Bernāts).
Īpašie viesi: profesors Ventis Zilberts (pianists), Teodora Reitera balvas un Starptautisko konkursu laureāts Daniils Bulajevs (12 gadi), Grand Prix virtuozo un Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmijas 2016. gada balvas laureāte, koncertējusi Karaliskajā Alberta Zālē Londonā, Līga Griķe (kokle). Programmā: J. S. Bahs,A. Vivaldi, G. Pergolēzi, V.A. Mocarts, R. Leoncavallo, R. Pauls, u.c.
Ieeja brīva! Visi mīļi gaidīti!
 
Circa Tolordava 
Teodora Reitera balvas laureāte un Starptautisku konkursa laureāte Cira Tolordava ir dzimusi 1999. gada 26. decembrī Gruzijas galvaspilsētā Tbilisi. Gruzija ir valsts ar milzīgiem kalniem, tīrām upītēm, zaļiem mežiem un atrodas pie skaistās Melnās jūras krastiem. Gruzija asociējas ar bagātu vēsturi, tradīcijām un viesmīlīgiem cilvēkiem. Gruzija asociējas ar senām dejām un daudzbalsīgo dziedājumu. Gribas domāt, ka Cira savu skaisto balss skanējumu ir saņēmusi no skaistās Gruzijas dabas. Jau no bērnības Cirai patika spēlēt klavieres un dejot. Ciras vecāki ir ārsti un, pēc Latvijas ielūguma, dzīvo un strādā Latvijā, Ludzas pilsētā. Kopš 2009. gada Cira mācījās Ludzas mūzikas skolā un ir pievērsusies vokālai dziedāšanai un klavieru spēlei. Kopš 2011. gada Cira ir piedalījusies daudzos konkursos un ieguvusi godalgotās vietas, tai skaitā Grand Prix balvu. Kopš 2014. gada Cira mācās Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolā vokālā un klavierspēles nodaļā. Cira brīvi runā četrās valodās, bet mācās vēl citas valodas. Cirai ļoti patīk gleznot, jo viņa saka, ka jūt brīvību un to vēlas parādīt savās gleznās.