10. aprīlī Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolā notika meistarklases vijoļspēlē, ko vadīja Olivia Steindler –vijolniece no Francijas. Viņa uzsāk savu karjeru kā īpaši talantīgs bērns, uzstājoties Eiropas koncertzālēs un iegūstot prestižas balvas – Palma d’Oro, konkursā Premio Viotti un Medaiile Paganini. Iepriekš minētajām atzinībām seko daudzi iegūtie diplomi – Strasbūras konservatorijas diploms vijoļspēlē, diploms baroka un kamermūzikā un Kremonas Academia Internazionale izpildītājmākslinieces diploms un daudzi citi.

WhatsApp Image 2017-04-10 at 15.29.45

Meistarklasēs piedalījās Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas IP Stīgu instrumentu spēle audzēknes.

Kristīne Maļavko

Šis dienas meistarklase, ko pavadījām kopā ar satriecošo vijolnieci Olīviju Steindler, kas visnotaļ jau ir izveidojusies personība un  spēj mūs vēl jaunos un tik tikko “izdīgušos” pumpurus iedvesmot un motivēt palīdzēja saprast, ka darbs un savas neveiksmes nesīs augļus. Tāpēc, pēc šīs meistarklases, manā prātā iespraudās vārdi, kurus ir teicis Napoleons Hills:” Pacietība, izturība un smags darbs veido nesatricināmu kombināciju panākumiem! ”

Valerija Satibaldijeva

Olivija Steindler ir profesionāla vijolniece, jau no pirmajām skaņām es spēju sadzirdēt viņas īpašo mūzikas maģiju. Aiz viņas pleca ir milzīga pieredze, mums bija gods paņemt kaut ko vērtīgu sev. Meistarklases notika ļoti maigā un brīvā atmosfērā. Olivija spēja izstāstīt, ar kādu sajūtu jāspēlē, ka katrai skaņai ir savs noteikts stāsts. Viņa ar sajūsmu stāstīja par Mocartu un pārējiem komponistiem. Tieši sev es paņēmu ļoti noderīgas lietas gan par skaņas veidošanu un piepildījumu, gan par tehnikas treniņu.

Jūlija Mačņeva

Man ļoti patika meistarklases. Es ieguvu jauno pieredzi, uzzināju daudz jaunas informācijas. Olivija, izrādās ir ļoti labs cilvēks, ar kuru patīkami strādāt.