23.maijā Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolā izskanēja gada sirsnīgākais koncerts, kur tika godināti 2017./2018. mācību gada konkursu laureāti. Šogad tuvākos un tālākos konkursos piedalījušies ap 50 audzēkņiem, kā arī orķestru un koru dalībnieki. Daudzi ņēmuši dalību pat vairākos konkursos. Koncertu kuplināja 1.vietu ieguvēju un starptautisko konkursu laureātu priekšnesumi – daudzveidīgi un radoši, mākslinieciski izstrādāti un emociju pilni, kas pierādīja, cik ļoti katrs no audzēkņiem ir profesionāli pilnveidojies un pasniedz sevi kā veiksmīgu mākslinieku arī ārpus skolas.

Pēc koncerta par gūtajiem panākumiem konkursos un aktīvu līdzdalību skolas dzīvē tika sveikti 30 “gada laureāti” un četri kolektīvi: desmit 3.vietu ieguvēji – Elizabete Mihailina, Dāvids Skudra, Elizabete Geikina-Tolstova, Katrina Kozlova, Ņikita Rogovs, Ieva Leiduma, Katrīna LaputjovaDiāna Kempiša, Gļebs Vitkalovs, Kristina Maļavko; pieci 2.vietu ieguvēji – Adriana Gubko,Helēna Apele, Vadims Grabovskis, Mihails Barišņikovs, Raitis Skrebeļs; seši 2.un 3.vietu ieguvēji – Laura Doropoļska, Lāsma Bacule, Endija Juškāne, Māra Medne, Andrejs Daniils Sorokins, Gunta Greisle; četri 1.vietu ieguvēji – Andžejs Rasims, Ņikita Deikins, Agrita Fjodorova, Dace Mangulsone; pieci audzēkņi, kas ieguvuši vairākas vietas, tai skaitā 1.vietu vai Grand Prix: Beatrise Lipska, Marta Paula Sejāne, Toms Kozlovs, Kristīne Bufale, Katrīna Belinska; kolektīvi – JIRMV bērnu koris, JIRMV akordeonistu orķestris, Rēzeknes novada un JIRMV pūtēju orķestris, kā arī 4.kurss.

Protams, audzēkņu panākumi nebūtu pilnīgi bez skolotāju un koncertmeistaru palīdzības, tādēļ arī viņi saņēma pateicības par ieguldīto darbu un gūtajiem panākumiem.

Pateicībā par atbalstu sirsnīgs paldies tika teikts skolas sadarbības partneriem un sponsoriem: Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājam Bartaševičs Aleksandrs , Rēzeknes novada domes Kultūras nodaļas vadītājai Inārai Pleikšnei, Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētāja vietniecei izglītības, kultūras un sociālajos jautājumos Lidijai Ostapcevai, Latgales vēstniecība GORS , SIA “Kraģītis”, Igors Diklabs Latgales Ziedi, Mūzikas instrumentu veikalam “Mūzikas Centrs”, SIA VLAKON “Pērtnieku Gardumi“, LaPizza, “Jana Rozes Gramatnica“, Rēzeknes Ausmeņa KebabsBaltā Bura SIA, Kafejnīcai “Putni”, Ziedu studija VanillaBanka Citadele Rēzeknes filiālei.