Trešdien, 3.aprīlī, JIRMV noslēdzās muzikālā uzveduma ADATA koncerttūre, pirms tam muzicējot Viļānu Mūzikas un mākslas skolā, Ludzas Mūzikas pamatskolā, Baltinavas Kultūras namā, Balvu Mūzikas skolā.

ADATA ir Zigmara Liepiņa muzikālā drāma ar Andras Manfeldes libretu. Tas ir stāsts par jaunu meiteni, kura dažādu apstākļu sakritības dēļ nokļūst smagās dzīves problēmās, narkotiku un alkoholisma atkarību varā. Pateicoties līdzcilvēku atbalstam, viņa pievar sarežģīto savas dzīves posmu un pierāda, ka MĪLESTĪBA VAR VISU. Tieši šis bija mūsu uzveduma moto. Uz skatuves to izdzīvoja dažādu nodaļu (vokālā mūzika, džeza mūzika, diriģēšana, mūzikas vēsture un teorija, sitaminstrumentu spēle) audzēkņi, kas, veidojot muzikālus fragmentus, radīja patiesi dzīvu notikuma darbības vidi.

Paldies uzveduma veidotājām – skolotājām Ingrīdai Balodei, Guntrai Kuzminai-Juknai,

Paldies uzveduma varoņiem – Elīnai Spridzānei, Diānai Kempišai, Guntai Greislei, Dagmārai Laicānei, Guntaram Poplavskim, Aināram Kiserovskim, Ievai Leidumai, Karīnai Jablonskai, Lāsmai Baculei, Dionai Liepiņai, Laimai Tihovskai,

Paldies pavadošajam sastāvam – Kristianam Justam, Ralfam Arbidānam, Jurģim Lipskim, Solvitai Ivanovai,

Paldies skaņu režisoram – Gunāram Rupainim,

Paldies fotogrāfam – Jānim Pāžam.