7.Oktobrī noritēja vēl nebijis pasākums – Sporta diena. Mēs spēlējām spēles, kas nāk no mūsu skolotāju bērnības, un izvēdinājām galvas no ikdienas rutīnas. Šis ir pasākums, kas skolai obligāti ir jāturpina un jāveido kā tradīcija, jo visi skolas audzēkņi bija sajūsmā par tik jauku kopā būšanu.

“Forši, ka audzēkņi kopā ar kursu audzinātājiem ņēma dalību JIRMV Sporta dienā Sarkaņkalnā, kam pamatā bija ideja – spēles no skolotāju bērnības gadiem.

Lecām gumijas, spēlējām 12 kociņus, Pirtiņa deg, Ādamam bij’ septiņ’ dēli un citas spēles.

Tas radīja kopības sajūtu – audzēkņi varēja vērot, ka skolotāji aktīvi piedalījās visos uzdevumos. Tāpat tas ļāva kursiem savstarpēji vairāk atvērties un nodibināt labvēlīgu komunikāciju.

Dienas noslēgumā visi kopā ēdām uz ugunskura vārītu zupu un baudījām šo atpūtas dienu!”

1.Kursa audzinātāja Ilze Grēvele – Skaraine

“Sporta diena bija kaut kas īpašs, kas mūs izrāva no lielā darbadienu satraukuma, stresa un steigas. Tā ļāva atvilkt elpu un saņemt lielu spēka un emociju devu.

Viss piedzīvojums sākās ar nelielu gājienu līdz Sarkaņkalnam, bet, kad bijām nokļuvuši tur, mūs sagaidīja skolotāji. Viņi bija mums sagatavojuši gan izklaides un dažādas spēles no viņu bērnības, gan arī gardu maltīti. Pasākums sākās ar komandu spēlēm, bet vēlāk spēles apvienoja pilnīgi visu skolu kopīgā juceklī.

Katram uzvirmoja bērnības atmiņas un atmiņas par to, kā bija tad, kad nebija vīrusa un kad nebija par kaut ko jāuztraucas.

Sen nebijām tik daudz smējušies, jokojuši un skrējuši. Šis pasākums satuvināja, īpaši pēc visām fiziskajām aktivitātēm, kad visi, ēdot uz ugunskura vārīto zupu, pārrunāja dienā iegūto un piedzīvoto.”

Kate Slišāne (4.kurss)