Diona Liepiņa

“Zelta Mikrofons” rīkotajā jauno izpildītāju konkursa “Ondo.lv Mūzikai” 1. kārtā uzvarēja mūsu 3.kursa audzēkne Diona Liepiņa, kura par balvā iegūtajiem līdzekļiem laidusi klajā savu jaunāko veikumu – dziesmu “Nestunda”.  Dziesmas vārdu un mūzikas autore ir pati Diona, kura iedvesmu dziesmai guvusi no reiz lasītas Edvīna Raupa dzejas, jo nemanot galvā palikusi skanam viena īpaša rindiņa: “nestunda daiļā tver mirkli pie rīkles.” 20.novembrī Diona Liepiņa laida klajā savu jaunāko dziesmu “Nestunda”, vēlāk  Diona ar savu jauno dziesmu paspēja  paviesoties arī labdarības maratona “Dod Pieci” rīkotajā akcijā.

“Viss augusts pagāja balsojot un izplatot ziņas par savu dalību “Zelta mikrofona” konkursā “Ondo.lv Mūzikai”, kurā bija iespēja iegūt stipendiju nākamās dziesmas “Nestunda” izlaišanai. Tāds arī bija dziesmas “Nestunda” sākums uz plašāku gaismu.

Dziesma tapa 2020.gada pavasarī un, starpcitu, savu pirmo mini pirmatskaņojumu piedzīvoja V.Čakšas kulturoloģijas stundā, balstoties uz mājasdarbu, kura iedvesmota ne tikai aizrāvos ar postmodernisma dzejas lasīšanu, bet arī centos tādu radīt, un tad izdomāju, ka – kas tad ir dzeja bez melodijas; protams, ka ir jātop dziesmai.

Dziesma ir par manu dzīvi – neveiksmēm un lietām, no kurām beidzot ir laiks atvadīties. Ja dzīve sāk pārvērsties par ne-stundām, tad ir laiks kaut ko mainīt.

Septembra beigas, oktobris un novembris pagāja pie dziesmas producēšanas, līguma noslēgšanas, dziesmas videoklipa režijas izdomāšanas un daudziem citiem menedžēšanas darbiem, kā arī, protams, pie skolas darbiem. Teikšu godīgi – ir grūti apvienot ar skolu, it īpaši mūzikas vidusskolu, bet cenšos. Nekad sev neaizliegšu darīt to, ko gribu, un vēl jo vairāk to, ko mīlu.”

Diona Liepiņa (3.kurss)