27.septembrī Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolā viesojās Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas vieslektore, Latvijas Radio interneta satura redaktore, dzejniece, mūzikas menedžmenta speciāliste Aleksandra Line.

Aleksandra padziļināti darbojas džeza mūzikas menedžmenta jomā, šoreiz ļaujot arī JIRMV pedagogiem un audzēkņiem padziļināt savas zināšanas menedžmenta jautājumos. Tiešsaistē lekciju vērot bija iespējams arī reģiona mūzikas skolu pedagogiem. Gūtā informācija ļāva pavērties plašāk uz mūziku ne tikai kā mākslas izpausmi, bet arī kā iespēju caur mūziku veidot savas darba un komunikācijas saites ar topošajiem sadarbības partneriem. Lekcija palīdzēja atbildēt uz daudziem jautājumiem, kas saistās ar mākslinieka realizēšanos mūzikas jomā, savu profesionālo izaugsmi un māku veidot savu mūziķa karjeru, kā arī atgādināja par ikdienišķām niansēm, kurām dažubrīd aizmirstam pievērst uzmanību, piemēram, veiksmīgs skatuves tēls, maksimāli atbilstoša komunikācija sadarbības izveidē utml.

Sirsnīgs paldies Aleksandrai Linei par ieguldīto darbu, paldies Valsts kultūrkapitāla fondam par finansiālo atbalstu, paldies Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolai par idejas realizāciju un paldies visiem dalībniekiem par atsaucību!