11. martā JIRMV viesojās šī brīža JVLMA lektors, Orķestra klases vadītājs, Rīgas mūzikas skolu apvienotā simfoniskā orķestra vadītājs, LNOB kora kormeistara pienākumus pildītājs Kaspars Ādamsons. Kordiriģents dalījās savās zināšanās un pieredzē ar mūsu skolas pedagogiem un audzēkņiem, kā arī reģiona mūzikas skolu pedagogiem, piedāvājot meistarklasi Diriģentisko dotību un diriģēšanas tehnikas apmācība”.

Meistarklases laikā Kaspars Ādamsons strādāja ar 4 JIRMV audzēkņiem, kad katram no audzēkņiem bija iespēja atskaņot, parādīt savu iepriekš sagatavoto programmu. Katram no audzēkņiem tika atvēlēts brīdis, lai tā laikā varētu mācīties, lūgt padomu un iedvesmoties no K. Ādamsona. Kopumā meistarklase bija pamācoša un iedvesmojoša ne tikai JIRMV audzēkņiem, bet arī klātesošajiem un attālināti esošajiem dalībniekiem. Pārtraukumā meistarklases dalībniekus ar īsu muzikālo priekšnesumu priecēja pedagoģe Žanete Solovjeva.

Kopumā meistarklasē piedalījās 5 JIRMV audzēkņi, kā arī 21 JIRMV un reģiona mūzikas skolu padagogs.  

Projektu finansē Valsts kultūrkapitāla fonds. Meistarklases mērķis ir veicināt profesionālās kvalifikācijas paaugstināšanu pedagogiem, pilnveidot audzēkņu zināšanas un gūt jaunu pieredzi kordiriģēšanā. Uzdevumi: Sekmēt pedagogu un audzēkņu profesionālo pilnveidi un pieredzes apmaiņu, popularizēt kordiriģēšanas izglītību un tradīciju, veicināt pedagogu un audzēkņu izaugsmi, palīdzēt audzēkņiem sagatavoties dalībai konkursos – tehnisko paņēmienu apguve koru mākslinieciskā izpildījuma pilnveidei.