Šogad šis konkurss mūsu skolā pulcēja 12 dalībniekus no četrām muzikālām Rēzeknes pirmskolas izglītības iestādēm: “Pasaka”, “Rūķītis”, “Namiņš” un “Māriņa”.

            Konkurss bija īpašs ar to, ka pirmo vietu ieguvējiem, mazajiem dziedātājiem, kuriem ir vēlme nākt mācīties pie mums IP Vokālā mūzika, tiek nodrošināta iespēja to darīt jau šajā rudenī BEZ IESTĀJEKSĀMENIEM! Lai pēc iespējas labāk un objektīvāk novērtētu mazo dziedātāju priekšnesumus, konkursam tika pieaicināta 3 ekspertu žūrija:

JIRMV skolotāja, IP Vokālā mūzika vadītāja, komponiste, dziedātāja, vokālās studijas “Skonai” vadītāja – Guntra Kuzmina-Jukna;

JIRMV skolotāja, dziedātāja, Nautrēnu jauniešu centra aktieru studijas vadītāja – Ingrīda Balode;

JIRMV skolotāja, komponiste, vairāku dziesmu krājumu autore – Sandra Mežore.

            Izskanot visiem sagatavotajiem priekšnesumiem, tika noteikti pirmo vietu ieguvēji: Emīlija Vaska (ped. Olga Avdejeva-Kozlova), Armands Vilcāns (ped. Marija Ļebedeva), Milana Višņakova (ped. Diāna Backāne) un Māra Stare (ped. Inta Mičule).

Žūrija vēlējās vēl papildus izcelt dažus mazos dziedātājus un piešķirt specbalvas. Nominācijā “Atraktīvākais Saules zaķis” tika sveikta Emīlija Vaska. Par “Drosmīgāko Saules zaķi” tika nominēta Laura Kuprijanova (ped. Agnese Lukjanova), bet par “Skanīgāko Saules zaķi” balvu saņēma Māra Stare!

Apsveicam ikvienu mazo dziedātāju ar panākumiem!

            Liels paldies visiem dalībniekiem par skanīgajiem priekšnesumiem, mīļumu un patiesajiem smaidiem. Paldies skolotājām, kas sagatavojuši šos mazos brīnumus tik augstā līmenī! Paldies vecākiem par atbalstu un klātesamību!

Uz tikšanos jau citos konkursos un pasākumos! Lai visiem silta, saules un piedzīvojumiem bagāta vasara!

Foto: G.Kuzmina-Jukna