Par godu JIRMV 90.dzimšanas dienai, oktobris skolā pasludināts par JIRMV jubilejas mēnesi. Visa oktobra garumā skolā notiks dažāda veida pasākumi. Viena diena, 21.oktobris, atvēlēta jauniešiem. Šajā dienā norisināsies spēle skolu jauniešiem ”Izlaušanās no JIRMV”.

Šīs aktivitātes laikā jauniešiem no dažādām pilsētas un reģiona mācību iestādēm būs iespēja iepazīt JIRMV, audzēkņus, pedagogus, smelties iedvesmu no mūsu radošās vides, iepazīties un draudzēties. Spēles laikā jaunieši komandās veiks dažādus interaktīvus uzdevums, kuru mērķis ir popularizēt JIRMV, iepazīstināt ar komponistu Jāni Ivanovu, kā vārdā nosaukta mūsu skola, pievērst uzmanību kultūrizglītības nozīmei jauniešu dzīvē, kā arī redzesloka paplašināšana.    

Pasākuma izskaņā visi dalībnieki vienosies kopējā Danču vakarā, kurā Tradicionālās mūzikas nodaļas pedagogi un audzēkņi kārtīgi visus izkustinās!

Garantējam piemiņas dāvanas katram dalībniekam, ašākajai komandai galvenā balva. Būsim sarūpējuši arī nelielas uzkodas, bet aicinām katru individuāli paņemt nelielu cienastu.

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta! Pieteikumus gaidīsim līdz 17.oktobrim, pl.23.59.

Pieteikšanās saite: https://forms.office.com/r/5FFQe5HECv

Uz tikšanos JIRMV!

“Šis projekts tiek īstenots Jaunatnes iniciatīvu projektu konkursa ietvaros, to finansē Rēzeknes pilsētas dome, un organizē Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs”