Jau 11 .gadu pēc kārtas Latvijā norisinās Latvijas Veselības sporta nedēļa.

Veselības nedēļas galvenā ideja ir mudināt dažādas sabiedrības kategorijas: bērnus, jauniešus, strādājošus, seniorus, vairāk iesaistīties fiziskās aktivitātēs, sniegt stimulu, lai pēc Veselības nedēļas cilvēki vairāk sportotu patstāvīgi.

Latvijas Veselības sporta nedēļu 2022 jeb MOVE Week organizē Latvijas Tautas sporta asociācija sadarbībā ar Starptautisko Sporta un Kultūras asociāciju (ISCA). Tas ir ikgadējs Eiropas mēroga pasākums, kura mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs.

Šogad ar sportu vairāk nodarbojās arī JIRMV I-IV kursa audzēkņi. Sporta nedēļa iesākās ar 17.oktobri, kad JIRMV audzēkņi, skolotāja Denisa Moroza vadībā, piedalījās kopējā rīta rosmē, izkustinot rokas un kājas, veiksmīgam dienas turpinājumam. 19.oktobrī paralēli sākās 2 turnīri: Novusa turnīrs un Dambretes turnīrs. Labākā novusa spēlētāja noteikšana beidzās 21.oktobra rītā, kad tika izspēlētas spēles par godalgotajām vietām. Savukārt, 21.oktobris bija visvairāk gaidītais, jo skolā atkal bija iespēja piedalīties orientēšanās sacensībās. Šīs sacensības skolas dzīvē kļuvušas par tradīciju, kuru visi gaida! Dienas beigās sporta skolotājs Deniss, izsniedzot diplomus, visiem dalībniekiem pateicās par aktivitāti, centību un izturību. Sports JIRMV nav svešs.

Paldies skolotājam par uzņēmību, aktivitāti un labo piemēru!