Šogad konkursā piedalījās 35 jaunie vokālisti no astoņām mūzikas izglītības iestādēm: Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolas, Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas, Viļānu Mūzikas un mākslas skolas, Varakļānu Mūzikas un mākslas skolas, Balvu Mūzikas skolas, Ludzas Mūzikas pamatskolas, Dricānu vidusskolas un Babītes Mūzikas skola. Konkurss norisinājās četrās grupās: A1, B1, B2 un C1.

Konkursa dalībnieku snieguma vērtēšana tika uzticēta Rīgas Doma kora skolas vokālajai pedagoģei, ansambļa dziedāšanas pedagoģei Ilonai Poikānei, solo dziedāšanas skolotājai Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas zēnu kora klasē, mākslinieciskajai vadītājai koncertorganizācijas “Ave Sol” sieviešu korī “Sapnis” Rasmai Mežalei, Mārupes novada meiteņu kora  „Resono” diriģentei, Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas kora nodaļas vadītājai, Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas, kora „SONO”, dziedāšanas un diriģēšanas pedagoģei Irēnai Račevskai.

Pateicamies katram jaunajam vokālistam par lielisko sniegumu, emocijām un smaidiem, kā arī pedagogiem un koncertmeistariem par ieguldīto darbu! Ar konkursa rezultātiem iespējams iepazīties Skanais_bolss_REZULTATI.pdf (jirmv.lv).

Īpaši sveicam un lepojamies par saviem, Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolas IP Vokālā mūzika – Kora klase audzēkņiem, viņu pedagogiem un koncertmeistariem!

A1 grupas laureāti:

Anisija Karpeko (pedagoģe Guntra Kuzmina-Jukna, KCM Irina Kigitoviča) – ATZINĪBA

Māra Stare (pedagoģe un KCM Guntra Kuzmina-Jukna) – 3.vieta

Madara Strode (pedagoģe un KCM Guntra Kuzmina-Jukna) – 2.vieta

B1 grupas laureāti:

Estere Krivteža (pedagoģe Guntra Kuzmina-Jukna, KCM Irina Kigitoviča) – ATZINĪBA

Marianna Smirnova (pedagoģe Ingrīda Balode, KCM Jānis Veļičko) – ATZINĪBA

Jūlija Žurzdina (pedagoģe Danuta Kārkliniece, KCM Dace Viša) – ATZINĪBA

Alise Apeine (pedagoģe Guntra Kuzmina-Jukna, KCM Irina Kigitoviča) – 3.vieta

Liene Indriksone (pedagoģe Guntra Kuzmina-Jukna, KCM Irina Kigitoviča) – 3.vieta

Arnita Mazure (pedagoģe Ingrīda Balode, KCM Jānis Veļičko) – 2.vieta

B2 grupas laureāti:

Kirils Briga (pedagoģe Danuta Kārkliniece, KCM Dace Viša) – 3.vieta

Markuss Slavinskis (pedagoģe Danuta Kārkliniece, KCM Dace Viša) – 3.vieta

C1 grupas laureāti:

Laura Doropoļska (pedagoģe Danuta Kārkliniece, KCM Dace Viša) – 1.vieta

Kristīne Bufale (pedagoģe Danuta Kārkliniece, KCM Dace Viša) – 1.vieta un konkursa GRAND PRIX.

Pateicamies Valsts Kultūrkapitāla fondam par finansiālo atbalstu konkursa organizēšanā!

Uz tikšanos JIRMV!