23. septembrī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā norisinājās monsinjora Nikodema Rancāna balvas izcilākajiem Latgales pedagogiem pasniegšanas ceremonija. Viens no balvas – Riharda Cibļa darinātās sudraba pakavsaktas – saņēmējiem ir Rēzeknes sākumskolas pedagogs Jānis Veļičko, kurš strādā arī MIKC Latgales Mūzikas un mākslas vidusskolā – mūsu skolā viņš vada korus, māca kora diriģēšanu, kā arī ir koncertmeistars.

Pateicoties par novērtējumu, skolotājs uzsvēra, ka koris ir komandas darbs un tieši kopīgs darbs ir panākumu atslēga. “Man ir patiess prieks, ka nevis es eju pakaļ bērniem un saucu uz mēģinājumu, bet viņi paši nāk un viņiem te patīk. Mēs visi kopīgi korī vai ansamblī veidojam pozitīvu mikroklimatu.”

Lai izdodas iedvesmot un aizraut arī turpmāk! Sveicam un lepojamies!

Jāpiebilst, ka Nikodema Rancāna balvu 2015.gadā iedibināja Latgaliešu kultūras biedrība par godu izcilajam Latgales sabiedriskajam darbiniekam, garīdzniekam un pedagogam N.Rancānam. Kā uzsver konkursa organizatori – mērķis ir celt skolotāja profesijas prestižu un pievērst plašākas sabiedrības uzmanību latgaliskajām vērtībām.

Foto: Edeite Laime/portāls lakuga.lv