Jau vidusskolas 3. kursā izkristalizējās Agneses interešu loks – mūzikas teorija un analīze –, tāpēc turpmākās studiju gaitas viņu aizveda uz Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas bakalaura programmu Mūzikas vēsture, teorija un žurnālistika. Paralēli tika apgūta arī ērģeļspēle (Kristīne Adamaite, Ventspils mūzikas vidusskola), tāpēc šobrīd Agnese studijas turpina JVLMA ērģeļklasē pie prof. Larisas Bulavas.

Ārpus studijām Agnese interesējas par seno mūziku – dzied gregoriskās mūzikas ansamblī Vox Iubilantis Laines Taboras (starp citu – arī JIRMV absolventes) vadībā. Kopā ir iestudētas vairākas programmas sadarbībā ar dažādiem mūziķiem, ansamblis ir ieguvis pieredzi meistarklasēs pie igauņu diriģenta un senās mūzikas interpreta J. Tulves (Jaan-Eik Tulve), piedalījies festivālā Fiori Musicali (Hinvila,Šveice), ieguvis 2. vietu starptautiskajā konkursā Lietuvā Musica Religiosa.

Kopš 2019. gada Agnese piedalās Rīgas Doma ērģeļmūzikas koncertu organizēšanā.

“Paldies Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolai un it īpaši – vijoles skolotājai Gaļinai Kolotuhinai, mūzikas teorijas, harmonijas un solfedžo skolotājai Ilonai Rupainei, mūzikas formas un literatūras skolotājai Inesei Pāvulei, kā arī polifonijas skolotājai Vinetai Briedei-Dzanuškai. Jūs parādījāt ceļu, pa kuru iet, kamēr stāvēju lielajās mūzikas krustcelēs,” tā Agnese.